Розпочато роботу депутатських комісій
20 березня 2018 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соцільного захисту населення, засобів масової інформації, яку провів її голова Михайло Лівшун. Участь у засіданні взяли: голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, директори шкіл. На порядку денному комісії було розглянуто одинадцять питань.12:08 21.03.2018