Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Проекти рішень

Проекти рішень до сесії районної ради

 

Програма економічного і соціального розвитку району на 2019 рік

Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

Про внесення змін до районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2022 роки.

Про затвердження Цільової програми підтримки військовослужбовців, які уклали контракт в 2017-2019 роках.

Про  районну програму розвитку та забезпечення  функціонування системи оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на період 2019-2021 років.

Додаток

Паспорт

Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Уманському району на 2019 рік.

Програма

Про звернення депутатів Уманської районної ради Черкаської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-мінстра України з приводу майбутнього продажу земель.

Про звернення депутатів Уманської районної ради Черкаської області до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням ціни на газ.