Привітання голови Уманської районної ради Оксани Супрунець із святом Весни
Дорогі жінки Уманщини!15:45 07.03.2018
Привітання голови Уманської районної ради Оксани Супрунець із святом Весни
Дорогі жінки Уманщини!15:45 07.03.2018
Районний конкурс читців-декламаторів «І лине Шевченківське слово…»
6 березня 2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості, за сприяння Уманської районної ради, проведено районний конкурс читців-декламаторів «І лине Шевченківське слово…», в якому взяли участь 22 учнів із 16 освітніх закладів.15:40 07.03.2018
Оксана Супрунець взяла участь у загальних зборах громадян села Піківець
7 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян села Піківець. Участь у загальних зборах взяла голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.12:11 07.03.2018
Володимир Гройсман: Україна перебудовує економіку з метою виходу на нові ринки
Однією з цілей економічного зростання та перебудови моделі економіки з сировинної до економіки доданої вартості є якомога швидший вихід та закріплення на нових для нашої продукції ринках. Про це сказав Володимир Гройсман в інтерв’ю Латвійському телебаченню.11:56 07.03.2018
Головні виклики президента України: Про що Порошенко говорив на прес-конференції
Президент України Петро Порошенко 28 лютого дав велику прес-конференцію. Вона називалася "Виклики-2018". Головні висловлювання Глави держави11:28 07.03.2018
Загальні збори громадян у селі Оксанино
6 березня 2018 року голова районної ради Оксана Супрунець взяла участь у загальних зборах громадян села Оксанино.11:14 07.03.2018
Cоціальні проекти, реалізовані за підтримки депутатів районної ради
У 2017 році за фінансової підтримки депутатів районної ради на Уманщині реалізовано ряд соціальних проектів. Зокрема, підходить до завершення реконструкція стадіону за сучасними стандартами в Родниківці, на що залучено спонсорську допомогу депутатів районної ради, директора ПОСП «Уманський тепличний комбінат» М.В.Гордія та керівника КСП «Родниківка» С.М.Войченка, а також витрачено бюджетні кошти. Окрім того, за спонсорської підтримки КСП «Родниківка» виконано поточний ремонт доріг на сільських вулицях. В Аполянці за сприяння депутата районної ради, керівника ТОВ «Прометей» В.П.Мальченка виконано ремонт сільських доріг, завершено ремонт сільського клубу та ДНЗ «Білосніжка», перекрито дах у фельдшерському пункті, капітально відремонтовано автобусну зупинку в центрі села та встановлено автобусну зупинку для школярір на вул.Молодіжна.17:35 04.01.2018