A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Уманська районна рада
Черкаська область

Постійні комісії районної ради

СКЛАД  ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ УМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та правопорядку

 

 

1. Мельник Тетяна Борисівна – голова 

2. Азізов Різа Наріманович - заступник

3. Шилюк Дмитро Федорович - секретар                             

4. Цимбал Микола Миколайович                                         

5. Чирва Григорій Федорович                                               

6. Марченко Наталія Іванівна                                               

7. Сиротюк Наталія Миколаївна    

8. Плахотя Сергій Вікторович                                        

  

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, підприємництва та  регулювання земельних відносин, екології, ліквідації надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища

 

1. Веракса Володимир Віталійович – голова                     

2. Родіонов Іван Вікторович – заступник                           

3. Гнатюк Андрій Сергійович – секретар                           

4. Сказалов Віктор Володимирович                                    

5. Шилюк Віктор Павлович                                                 

6. Притула Юрій Михайлович                                             

7. Гайдук Валерій Миколайович                                         

8. Підвисіцький Роман Миколайович                                 

9. Власенко Микола Володимирович 

10.Чекман Олександр Сергійович    

 

 

Постійна комісія з питань   бюджету, фінансів ,  комунальної власності, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики

 

1. Пономаренко Тетяна Степанівна – голова                     

2. Зайченко Олег Володимирович  – заступник                

3. Скрипник Сергій Петрович – секретар                          

4. Федичканич Лариса Іванівна                                           

5. Волошенюк Світлана Анатоліївна                                  

6. Паламарчук Віталій Сергійович                                     

7. Дорожинська Людмила Анатоліївна                               

8. Загородна Людмила Іванівна

9. Плужник Володимир Миколайович                                          

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

 

1. Новаківський Олександр Борисович – голова               

2. Герасименко Лариса Федорівна – заступник                 

3. Скрипник Василь Федорович  - секретар                                       

4. Бацай Наталія Вікторівна                                 

5. Кравчук Віктор Васильович                                             

6. Крижанівська Леся Іванівна        

 

 

Постійна комісія  з питань освіти, культури, спорту,  туризму

та засобів масової інформації

 

1. Світова Ірина Миколаївна – голова                               

2. Берднікова Оксана Володимирівна – заступник         

3. Короташ Дмитро Сергійович – секретар                      

4. Ковальська Ольга Михайлівна                                       

5. Дем’янчук Володимир Васильович                               

6. Діденко Сергій Васильович                                         

7. Логінов Олег Миколайович           

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь