A A A K K K
для людей із порушенням зору
Уманська районна рада
Черкаська область

Заходи профспілки

               В квітневому номері «Профспілкового вісника» розповідалось  про одного із переможців  Конкурсу  на кращий колективний договір -  колектив Уманської районної ради. Отримавши Дипломи та грошові винагороди, за спільним рішенням  колективу та підтримки профспілкового комітету  в липні місяці  було організовано спільну поїздку працівників апарату районної ради та спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації на чолі із головою районної ради Оксаною Супрунець у м. Чигирин.

          Своє знайомство зі славнозвісною  Чигиринщиною  розпочали з районної ради. На зустрічі з Валентиною Алєксєєвець - головою Чигиринської районної ради, ознайомилися з організацією роботи в районному самоврядному органі. А про економічний розвиток регіону розповіла начальник відділу економіки Чигиринської райдержадміністрації Олена Яковенко. За підсумками зустрічі відбувся обмін сувенірами.

             Надалі делегація з Уманщини мала нагоду ознайомитися  з історією Богданового краю, відвідавши Національний історко-культурний заповідник «Чигирин». Незабутні враження від огляду  пам’яток історії та архітектури «Замкової гори», де височіє пам’ятник Богдану Хмельницькому та збереглася пам’ятка архітектури ХVII століття «Чигиринська фортеця».

 

Із основними віхами життя одного із найвідоміших гетьманів делегація мала нагоду ознайомитися, завітавши до  музею Богдана Хмельницького, в якому оглянули експонати тогочасного вжитку та  колекцію старовинних українських прикрас.

         Також уманчани відвідали село Суботів та побували в Іллінській церкві- усипальниці Богдана Хмельницького. І останнім пунктом відвідин стало урочище Холодний Яр, де росте тисячолітній велет-дуб Максима Залізняка.

       Спогади про Чигиринський край у учасників поїздки залишаться не тільки на світлинах, а й в бажанні відвідати  його ще не раз.

 

 

 

 

 

 

 

 

             Прологом до цього допису  влучними будуть слова, сказані в  садибі – музеї одного з лідерів  українського правозахисного руху, Героя України В’ячеслава Чорновола в с. Вільховець Звенигородського району: « Ми його не оцінили тоді, коли потрібно було, але його оцінили вороги».

          Дорога з міста Умань до  обласного центру пролягає  повз   цей музей, але, як завжди, «не вистачає часу», щоб зупинитися,  замислитися, що поряд з нами була людина, готова на самопожертву заради майбутнього нашої держави - цілісної і незалежної. Тому до екскурсійної  поїздки, яка була зорганізована головою Уманської районної ради Оксаною Супрунець в рамках відзначення 80 –річчя від дня народження  В’ячеслава Максимовича Чорновола, долучилися як працівники районної ради та райдержадміністрації, так і очільники територіальних громад Уманщини, депутати Уманської ради. Серед учасників поїздки були голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко,  політичний в’язень та соратник В’ячеслава Чорновола, член Гельсінської спілки, колишній голова Уманської крайової організації НРУ  Богдан Чорномаз та  перші рухівці - Тетяна Чорномаз і Надія Тульчинська.

В ході  екскурсії завідувач музею Василь Стрижеус розповів про життя видатного політика, його родину, політичні переконання. В’ячеслав Максимович  виховувався в атмосфері, де головними законами були історична пам'ять та національний обов'язок. Ставши юнаком, він обрав професію журналіста, щоб доносити правду до людей та боротися за справедливість у суспільстві. Споглядаючи  особисті речі політика, фотографії, книги, документи про діяльність, розумієш, що зброєю його було слово - слово чесне, незламне, міцне, як криця. Залишали  садибу – музей з твердим переконанням, що маємо зрозуміти, що Україна - це ми самі, і наше майбутнє у наших руках.

 Також  в цей день  побували на батьківщині духовного пророка української нації  та відвідали Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» в с. Моринці та с.Шевченкове.

 

                                                     З Днем державної служби - 2020!

           Відповідальна, складна, цікава, сповнена викликів, інколи недооцінена, але така необхідна і важлива державна служба!

            Колеги, у цей день маю приємну нагоду подякувати вам за роботу, за персональні здобутки, за ваш внесок у розвиток державотворення!

           Бажаю вам невичерпного натхнення та енергії, високих досягнень та нових знань! І найголовніше – міцного здоров’я!

 

        

Почесною Грамотою Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ з нагоди Дня державної служби нагороджено:

- Сиротюк Наталю Миколаївну, керівника апарату районної державної адміністрації, члена профспілкового комітету райдержадміністрації, за вагомий особистий внесок в організаційне зміцнення профспілкової організації, відстоювання соціально-економічних, трудових прав та інтересів членів колективу  райдержадміністрації  в період реформування державної служби.  Наталя Миколаївна з 2005  року є членом Профспілки;

- Солом’яну Тетяну Олександрівну, начальника відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, члена профспілкового комітету райдержадміністрації, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в організаційне зміцнення профспілкової організації.  Тетяна Олександрівна з 1996 року є членом Профспілки.

Почесною Грамотою Уманської районної  організації  профспілки працівників державних установ з нагоди Дня державної служби нагороджені:

- Коломієць Людмила Михайлівна, завідувач сектору з питань опіки піклування та усиновлення служби у справах дітей Уманської райдержадміністрації;

- Бондаренко Оксана Василівна, начальник відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату райдержадміністрації;

- Мальованець Наталія Павлівна, адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь