На сесії районної ради затверджено ряд програм
30 березня 2018 року відбулося засідання 29 сесії районної ради. Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, депутат обласної ради Валентин Судакевич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, сільські та селищний голови, представники засобів масової інформації. Проводила засідання голова районної ради Оксана Супрунець.15:50 30.03.2018