Керівники району привітали з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару
Напередодні свята Воскресіння Христового, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова райдержадміністрації Євгеній Данченко відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців з Великоднем та, як годиться, вручити традиційні атрибути свята, зокрема, пасочки, крашанки та солодощі.12:35 10.04.2018














