Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Уманщина зустрічала делегацію науковців із Київського університету права НАН України

Переглядів: 386

23 березня Уманщину відвідала делегація науковців з Київського університету права НАН України на чолі із ректором цього навчального закладу  Юрієм Бошицьким.

У рамках зустрічі голова районної ради Оксана Супрунець та ректор ВУЗу Юрій Бошицький підписали договір про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Уманською районною радою.

В рамках якого передбачається співпраця між університетом та загальноосвітніми та професійно-технічними навчальними закладами, реалізація спільних освітніх і наукових програм і проектів, розвиток нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт.

Підсумовуючи зустріч обидві сторони обмінялися сувенірною продукцією та науково-методичною літературою.

Делегація завітала до Родниківської загальноосвітньої школи імені Тараса Шевченка. Де відбулося знайомство із однією із найкращих шкіл району та області.

Перед освітянами Уманщини було представлено вищий навчальний заклад, його структуру, факультети та спеціальності. А також переваги та перспективи навчання саме в Київському університеті права НАН України.

« повернутися до списку новин