Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Новини

«Кампанія з вибору лікаря успішно проходить на Черкащині», – Уляна Супрун

Дата створення: 15:53 09.11.2018

В.о. міністра охорони здоров’я України задоволена темпами національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» на Черкащині. Про це Уляна Супрун сказала на спільному брифінгу з головою ОДА Юрієм Ткаченком. Урядовиця сьогодні перебуває на Черкащині з робочим візитом.

Більше 470 тисяч рецептів: Черкащани продовжують отримувати «Доступні ліки»

Дата створення: 17:02 07.11.2018

478 тисяч рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів за урядовою програмою «Доступні ліки» вже виписали цьогоріч черкащанам. Звернулися ж за отриманням такої лікарської допомоги більше 194 тисяч пацієнтів Черкащини, говорить заступник очільника області Сергій Овчаренко.

100-річний ювілей відзначила жителька села Ладижинка Антоніна Юхимович

Дата створення: 16:46 07.11.2018

5 листопада за дорученням голови Уманської районної ради Оксани Супрунець, завітав до оселі довгожительки села Ладижинка Антоніни Карпівни Юхимович заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін.

Проведено навчання з секретарями селищної та сільських рад

Дата створення: 15:02 07.11.2018

Згідно плану роботи районної ради, 6 листопада 2018 року було проведено навчання з секретарями селищної та сільських рад району. Участь у семінарі взяли працівники апарату районної ради та райдержадміністрації, та окремих структур району.

Спільне засідання керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та Паланської ОТГ

Дата створення: 16:06 02.11.2018

Сьогодні голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів спільне засідання відділів районної державної адміністрації та структурних підрозділів Паланської ОТГ по питанню налагодження комунікацій. Участь в спільному засіданні взяла голова районної ради Оксана Супрунець та голова Паланської ОТГ Петро Кучеренко.

Оксана Супрунець взяла участь у роботі сесії Паланської ОТГ

Дата створення: 15:48 02.11.2018

2 листопада голова районної ради Оксана Супрунець взяла участь в 18 черговій сесії Паланської сільської ради, яку провів її голова Петро Кучеренко.

На Уманщині відзначили День працівника соціальної сфери

Дата створення: 15:26 02.11.2018

Щороку в першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються в життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, надається вчасна допомога найбільш вразливим категоріям населення.

«ВЕСЕЛА ДІТВОРА» здійняли овації на X Міжнародному фестивалі-конкурсі

Дата створення: 14:46 31.10.2018

В жовтні в Уманському міському Будинку культури відбувся X Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна». Організаторами масштабного мистецького заходу  виступили творчий проект «Тріумф - Fest», відділ культури Уманської міської ради, Національна Всеукраїнська музична спілка, Всеукраїнська спілка сучасної та естрадної хореографії, дендрологічний парк «Софіївка» та школа танцю «Experience» м. Дніпро.

Поетичний жовтень знову об’єднує таланти Уманщини

Дата створення: 14:32 31.10.2018

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь.Щоб відчути урочисто-прекрасну атмосферу, що панує навкруги та створити чудовий осінній настрій, працівники Уманської центральної бібліотеки підготували для своїх читачів, а також усіх охочих чудовий подарунок – годину спілкування з Поезією.

Забезпечення кадрами відділень поштового зв’язку Уманщини

Дата створення: 11:27 31.10.2018

30 жовтня голова районної ради Оксана Супрунець провела зустріч з в.о. начальника центру поштового зв’язку Наталією Турмій.