Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Районний конкурс читців-декламаторів «І лине Шевченківське слово…»

Переглядів: 155

6 березня 2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості, за сприяння Уманської районної ради, проведено районний  конкурс читців-декламаторів «І лине Шевченківське слово…», в якому взяли участь 22 учнів із  16 освітніх закладів.

На свято завітала Супрунець Оксана Анатоліївна, голова Уманської районної ради, яка наголосила, що у цей день зібралися дійсні поціновувачі шевченківського слова. У своєму виступі вона відмітила, що Славетний Кобзар хотів бачити Україну вільною і незалежною, хотів справедливості та добробуту для нащадків, прагнув, щоб Україна була визнана усіма державами світу як могутня Європейська держава.

Під час заходу всі присутні мали змогу переглянути відеоролик «Сергій Нігоян «Борітеся, поборите», який є актуальним сьогодні. Адже портрет Шевченка та його вірші стали частиною Майдану, Революції гідності, її душею. Шевченко знову пробудив відданість, гідність та патріотизм.

Рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво конкурсантів оцінювало незалежне  журі у складі:

         - Коханської  Оксани Миколаївни, виконуючої обов’язки завідувача сектору культури Уманської районної державної адміністрації;

         - Баюк Вікторії Богданівни, методиста  районного Центру культури та дозвілля.

         - Сохацької Єфросинії Яківни, заступника директора районної бібліотеки по роботі  з дітьми.

Усі виступи учасників конкурсу-огляду були неперевершеними, вражали акторською майстерністю та новизною інтерпретації змісту творів.

         За результатами оцінювання журі переможцями конкурсу стали:

І місце

Кифорук Юлія, учениця Танського навчально-виховного комплексу, підготувала учитель української мови та літератури Кифорук Оксана Вікторівна.

Левченко Вікторія, учениця Дубівського навчально-виховного комплексу, підготувала вчитель української мови та літератури Кочубей Людмила Андріївна.

Бучак Вікторія, вихованка ЦДЮТ (гурток при Косенівському  навчально-виховному комплексі), підготувала вчитель української мови та літератури Височанська Іванна Валеріївна.

Романюк Ольга, учениця Юрківського навчально-виховного комплексу, підготувала учитель української мови та літератури Дячук Людмила Степанівна.

Лиманюк Даша, учениця  Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені                 Т. Г. Шевченка, підготувала вчитель української мови та літератури  Лебедєва Людмила Дмитрівна.

ІІ місце

Тисевич Анастасія Ігорівна, учениця Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів     ім. Т.Г. Шевченка, підготувала учитель української мови та літератури  Лебедєва Людмила Дмитрівна

Березнюк Владислава, учениця Танського навчально-виховного комплексу, підготувала педагог-організатор Малай Тетяна Віталіївна.

Безсмертна Ольга, учениця Кочержинського навчально-виховного комплексу, підготувала вчитель української мови та літератури Бондаренко Оксана Миколаївна.

Поліщук Інна, учениця Полянецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала Осіпенко Тетяна Петрівна, керівник гуртка «Театральна вітальня» від ЦДЮТ.

Бевз Марія, учениця Старобабанівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів, підготувала вчитель української мови та літератури Морозова Валентина Василівна.

Андрух Юлія, учениця  Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала учитель української мови та літератури  Сісецька Любов Григорівна.

Савченко Яна, учениця Краснопільського навчально-виховного комплексу, підготувала вчитель української мови та літератури Коновал Світлана Віталіївна.

Мамчур Юлія, учениця Городецької ЗОШ I –III ступенів, підготувала вчитель української мови та літератури Ткаченко Леся Володимирівна.

 

ІІІ місце

            Тюріна Ліза, учениця Ятранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала  вчитель української мови та літератури  Сивак Людмила Анатоліївна.

Гончаренко Тетяна, учениця  Паланської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала учитель української мови та літератури Боюс  Галина Петрівна.

Панченко Аліна, учениця Оксанинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала вчитель української мови та літератури Криворучко Катерина Дмитрівна.

Біба Марія, учениця Старобабанівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів, підготувала вчитель української мови та літератури Морозова Валентина Василівна.

Моспан Тарас, учень Доброводівського навчально-виховного комплексу імені Миколи Руденка, підготувала вчитель української мови та літератури Пустовіт Любов Григорівна.

Левадко Олександра, учениця Дмитрушківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів, підготувала вчитель української мови та літератури Мовчан Ніна Іванівна.

Марієнко Олександра, учениця Косенівського НВК, підготувала вчитель української мови та літератури Колесник Лариса Василівна.

 

 

« повернутися до списку новин