Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Турбота про дітей з особливими потребами

Переглядів: 536

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини іучасть інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем івалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. В 2005 році був ухвалений закон «Про реабілітацію інвалідів в Україні», яким визначені основні принципи створення правових, соціально-економічних, організаційних умов для функціонування системи підтримки фізичного, психічного і соціального благополуччя інвалідів.

В цей день голова Уманської районної ради Оксана Супрунець спільно з сільським головою села Родникывка Русланом Яремчуком відвідала дітей з особливими потребами села Родниківка та вручила подарункові набори придбані за спонсорської підтримки депутата районної ради, керівника КСП «Родниківка» Сергія Войченка.

Зокрема, на підтримку дітей з особливими фізичними потребами були виділені кошти з районного бюджету на закупівлю солодощів та надання одноразової матеріальної допомоги.

« повернутися до списку новин