Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відбулась серпнева конференція педагогічних працівників

Переглядів: 231

Новий навчальний рік для  школярів розпочинається завжди 1 вересня. А для освітян Уманського району вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році відбулась 29 серпня.

Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи  педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

В роботі конференції взяли участь заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін, перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Борис Бондар  та представники усіх навчальних  закладів району.

Борис Бондар у своїй доповіді говорив про стан освітянської галузі району,  а також про готовність закладів освіти  до нового навчального року.

Керівники району привітали освітянську громаду з початком нового навчального року, подякували за плідну працю, за достойну підготовку до нового навчального року, проінформували присутніх про вирішення проблем галузі освіти району, створення необхідних умов для навчання учнів.

Здобутки вчителів були відзначені Почесними грамотами Уманської районної ради та Уманської райдержадміністрації.

« повернутися до списку новин