Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради ознайомилась із проведенням оздоровлення учнівської молоді в районі

Переглядів: 362

Із 30 травня в Уманському районі розпочали роботу 26 пришкільних таборів з денним перебуванням та 9 таборів праці і відпочинку, в яких функціонує 15 мовних загонів.

Відпочинкова зміна триватиме 14 днів – з 30 травня по 18 червня 2018 року.

З цією метою, голова районної ради Оксана Супрунець здійснила робочий виїзд у населені пункти району. Зокрема, у Ладижинку, Городницю, Шарин та Собківку.

Основною метою даного виїзду була перевірка якості проведення оздоровчої кампанії.

На базі Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано роботу пришкільного табору праці і відпочинку «Лад», в якому працює 7 загонів, з них 1 мовний. Відпочинковою зміною охоплено 140 учнів, з них 63 діти пільгових категорій.

У Городницькій ЗОШ І-ІІ ступенів організовано роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Мрія». Відпочинковою зміною та оздоровленням охоплено 34 учні.

У Собківському НВК організовано роботу відпочинкового центру «Здоров’я», який нараховує 5 загонів, один із них мовний. Відпочинковою зміною охоплено 60 учнів, з них 32 дітей пільгових категорій.

На базі Шаринського НВК організовано роботу відпочинкового табору «Веселка», який нараховує 2 загони. Відпочинковою зміною охоплено 43 учні.

« повернутися до списку новин