Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Комісія районної ради розглянула ряд гуманітарних питань

Переглядів: 362

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та засобів масової інформації було розглянуто ряд профільних питань.

Заслухано інформацію начальника відділу освіти Бориса Бондара «Про хід виконання районної програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016- 2020 роки.

Також до членів комісії була доведена інформація щодо соціального захисту та виконання законодавства щодо медичного забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Депутати погодили зміни до районних Програм:

  • Районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки;
  • Районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2022 роки;
  • Районної програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2016-2020 роки.

Заступник головного лікаря КЗ «Уманський районний центр  ПМСД» Марина Опаленко надала змістовну інформацію щодо впровадження медичної реформи та роботу медичних закладів Уманського району в умовах реформування.

« повернутися до списку новин