Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

В Уманському районі відбулось урочисте відкриття нової дороги

Переглядів: 478

Сьогодні для жителів сіл Ропотуха та Фурманка відбулося свято – урочисте відкриття нової автомобільної дороги загального користування місцевого значення О241519 Фурманка -//М-05/ - Ропотуха, яка з’єднує дані населені пункти.

На свято до мешканців завітали голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, директор ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд» Геннадій Грановський та помічник-консультант Народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова.

На сьогодні там повністю відновлено дорожнє покриття дороги, укладено два вирівнюючі шари з асфальтобетонної суміші, проведено планування та украплення узбіч. Роботи виконувалися ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд». Підрядника  було обрано за результатами тендеру, який провела Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області.

Під час заходу працівникам ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд» були вручені подяки голови районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері будівництва доріг та високу професійну майстерність.

« повернутися до списку новин