Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відбулось спільне засідання двох постійних комісій районної ради

Переглядів: 116

Сьогодні, 28 січня 2020 року, відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів та комунальної власності і з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та засобів масової інформації.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, заступник голови районної ради Петро Бабкін.

Члени комісій розглянули питання про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради, про затвердження структури та граничної чисельності комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради, про надання дозволу КНП «Уманська  центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договору оренди приміщення, про умови оплати праці директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради  Новаківського  О.Б.

На засіданні було обговорено звернення депутатів районної ради щодо створення опорної лікарні на базі комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня»  Уманської районної ради.

Також депутати розглянули запропоновані зміни до рішення районної ради від 24.12.2019 №51-6/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік». 

За пропозицією членів двох постійних депутатських комісій районної ради відправлено на доопрацювання проекти рішень про створення наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради та про створення наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Уманської районної ради.

« повернутися до списку новин