A A A K K K
для людей із порушенням зору
Уманська районна рада
Черкаська область

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, – Прем’єр-міністр про основні пріоритети роботи Уряду

Дата: 11.01.2019 15:30
Кількість переглядів: 647

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду.

Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – зміцнення національної економіки, створення робочих місць, – сказав Володимир Гройсман. – У 2019 році будемо інвестувати в освіту, медицину, енергоефективність. Це буде рекордний рік будівництва доріг. Будуть й інші програми. Наше завдання, аби ріст економіки був не менше 3%».

Прем’єр-міністр наголосив, що вже з 1 січня в Україні проводиться перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, запроваджено програму монетизації субсидій, ведеться підготовка до перерахунку пенсій іншим категоріям пенсіонерів. Одночасно вводиться новий механізм бюджетного планування – в горизонті трьох років, що несе більшу прогнозованість і послідовність виконання урядових рішень і програм.

«Це новий інструмент планування. Наведемо приклад – будівництво доріг. Зараз ми можемо передбачити на три роки, які дороги робимо. Або лікарні чи військо, оборонне замовлення. Це стратегічні речі», – сказав Володимир Гройсман.

За інформацією Урядового порталу


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь