Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відбулося засідання президії районної ради

Переглядів: 336

Сьогодні голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання президії районної ради.

На порядку денному засідання розглянуто ряд питань:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради  від 21.12.2017 року №26-4/VII  «Про районний бюджет на 2018 рік».
  2. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради».
  3. Про затвердження передавального акту комунального закладу «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Уманської районної ради».
  4. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок СТОВ «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Острівецької сільської ради Уманського району Черкаської області.
  5. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Пахолюк Г.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Острівецької сільської ради Уманського району Черкаської області.
  6. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки 2-ох земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) ФГ «Агрофірма «Базис» в адміністративних межах Городецької сільської ради Уманського району Черкаської області.

 

« повернутися до списку новин