Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради провела особистий прийом громадян

Переглядів: 96

Сьогодні, 13 січня 2020 року, голова районної ради Оксана Супрунець відповідно до плану своєї роботи провела особистий прийом громадян.

Звернення жителів району стосувалися вчасних розрахунків за оренду земельних паїв за 2019 рік, виділення земельних ділянок учасникам АТО, підвозу дітей із с. Рогова до Перегонівки, інше. Порушені під час прийому громадян питання взяті на контроль та спрямовані у відповідні підрозділи виконавчої і представницької влади для вжиття необхідних заходів. Заявники у визначений термін отримають відповіді про стан вирішення їхніх проблем, за винятком тих, на які надано усні роз’яснення під час прийому.

– Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути громадську думку про роботу органів територіальних громад району, вирішити злободенні питання їхньої життєдіяльності, допомогти у вирішенні особистих питань та надати консультативну допомогу жителям Уманщини, – зазначила голова районної ради Оксана Супрунець.

Відповідно до розпорядження голова районної ради Оксана Супрунець проводить особистий прийом громадян  кожного другого і четвертого понеділка місяця (районна рада, приймальня).

« повернутися до списку новин