Керівники району привітали з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару
Напередодні свята Воскресіння Христового, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова райдержадміністрації Євгеній Данченко відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців з Великоднем та, як годиться, вручити традиційні атрибути свята, зокрема, пасочки, крашанки та солодощі.
Гарно прикрашені паски виглядали рідно і по-домашньому, і це не дивно, адже випечені були вони для підопічних терцентру на підприємсті ТОВ «Умань Хліб Трейд», директором якого є депутат районної ради Анатолій Кисіль.
Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова райдержадміністрації Євгеній Данченко звернулися до мешканців з вітальними словами, побажавши їм міцного здоров’я, Божого благословення та надійного ангела – охоронця.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)