Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Вітання голови районної ради з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

Переглядів: 319

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти Уманщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке відзначається щороку в останню неділю вересня.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас із дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Висловлюю усім вам щирі слова подяки за віддане служіння улюбленій справі, самовіддачу, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Саме ви виховуєте наше майбутнє покоління, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте до шкільного життя та виховуєте справжніх патріотів нашої держави.

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю. Міцного вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків і теплотою рідних.

Голова районної ради                 Оксана Супрунець

« повернутися до списку новин