Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Переглядів: 158

Сьогодні, 6 вересня 2019 року, в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулась урочиста академія на честь 175-ї  річниці з дня його заснування.

Від імені голови Уманської районної ради Оксани Супрунець та всього депутатського корпусу районної ради університетську спільноту з ювілеєм привітав заступник голови районної ради Петро Бабкін.

Зокрема, Петро Андрійович відзначив: «Протягом 175 років існування університет пройшов складний і нелегкий шлях. Держава високо цінує ваш внесок у відродження українського села, його традицій та чеснот. Лише вільний господар на своїй землі здатен збагнути справжню ціну української незалежності. У ваш славний ювілей хочу побажати колективові Уманського національного університету садівництва міцного здоров'я, творчого натхнення, видатних успіхів на ниві аграрної науки і освіти».

За вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності та з нагоди 175-річчя заснування університету Почесними грамотами Уманської районної ради були нагороджені науковці вузу.

Колектив УНУСу перегорнув ще одну сторінку своєї славної історії, щоб з помноженим натхненням долати нові вершини на науковій і практичній нивах.

« повернутися до списку новин