Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради взяла участь у І Туристичному форумі

Переглядів: 309

На базі Всеукраїнської аграрної ради 31травня в Умані відбувся І Туристичний форум, організаторами якого є відділ Уманської міської ради з питань туризму «Умань туристична» і Благодійний фонд «Uman Tomorrow».

Участь у форумі  взяла голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, міський голова Олександр Цебрій,  народні депутати Антон Яценко та Максим Поляков, представники туристичного бізнесу всіх регіонів та студентство.

У програмі заходу були представленні презентації щодо туристичного потенціалу нашого регіону. Серед них: «Туристична інфраструктура Уманщини: проблеми і перспективи» голови БФ «Uman Tomorrow» Олександра Файніна. Керівник фонду поділився проектами створення туристичного кластеру: виготовлення туристичних карток, що містять пакет послуг, використання електрокарів як туристичного транспортного засобу. На форумі презентували свої проекти й інші представники туристичних об’єктів Умані.

Друга частина форуму містила панельну дискусію «Кластер як прогресивна форма розвитку туризму», в ході якої представники різних установ та туристичних асоціацій ділилися своїми пропозиціями та обговорювали питання туристичного бізнесу.

 

« повернутися до списку новин