Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради Оксана Супрунець взяли участь у сходах села Коржова Слобода

Переглядів: 191

Голова районної ради Оксана Супрунець взяла участь у сходах селян, що відбулися 5 лютого в селі Коржова Слобода. До участі в роботі долучився і перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький.

Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких звіт сільського голови за 2019 рік, санітарний стан на території села, стан медичного обслуговування сільської громади та інші.

Першою перед односельцями виступила сільський голова Світлана Джуплій. Вона прозвітувала про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання сільських програм про соціально-економічний розвиток населеного пункту. Сільський голова охарактеризувала роботу соціальної сфери села та поділилася планами, що будуть реалізовуватись у поточному році й у перспективі.

Голова районної ради відповіла на ряд запитань, що задали жителі села та подякувала громаді за активність і бажання змінити життя села на краще.

За результатами розгляду усіх вищезазначених питань прийняті відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади.

« повернутися до списку новин