Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині обговорили перспективи розвитку первинної ланки

Переглядів: 546

Сьогодні заступник голови районної ради Петро Бабкін взяв участь в нараді медичних працівників Уманського району. Участь у засіданні взяли головний лікар Уманської ЦРЛ Інна Добрянська, завідувачі ФАПів та амбулаторій загальної практики - сімейної медицини, медичні сестри освітніх закладів Уманського району.

Розпочав нараду головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради Олександр Новаківський. Олександр Борисович розповів про реформу в системі охорони здоров’я та стратегічний план розвитку КНП «ЦПМСД» Уманської районної ради, а також окреслив проблемні питання, які сьогодні назріли в галузі медицини та можливі шляхи їх вирішення.

Звертаючись до присутніх заступник голови районної ради Петро Бабкін відзначив, що сьогодні надання якісних медичних послуг населенню є пріоритетом у роботі влади району. Петро Андрійович акцентував увагу й на фінансових питаннях. Наразі проводяться переговори з головами сільських рад Уманського району щодо збільшення заробітної плати медпрацівникам ФАПів та амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Також за рахунок районного бюджету було закуплено аналізатори що дає можливість проводити лабораторні дослідження в умовах амбулаторій.

Цього дня обговорювалося питання підписання декларацій з сімейними лікарями.

В умовах реформування медицини актуальності набуло питання «Впровадження Міжнародної класифікації ІСРС в практику лікаря ЗПСМ». Тренінг по даному питанню провела заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради Марина Опаленко.

« повернутися до списку новин