Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині відбулося кущове навчання з підготовки проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини-2023

Переглядів: 188

11 лютого 2019 року в Умані відбулося кущове навчання з підготовки проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини-2023, в якому, зокрема, взяли участь голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, очільники територіальних громад району, працівники райдержадміністрації, представники місцевих громадських організацій та бізнесу.

Організаторами навчань є Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Черкаська агенція регіонального розвитку. Мета – поінформувати про стратегічні пріоритети розвитку регіону на період 2021-2027 роки, про переваги від напрацювання проектних ідей для реалізації даних пріоритетів, про можливі джерела фінансування проектів; сформувати в учасників навчань навички з розуміння проектного підходу та проектного менеджменту. Загалом навчання запровадили для підвищення якості проектних ідей, що будуть подані зацікавленими суб’єктами регіонального розвитку.

Проектні ідеї Стратегії на період 2021-2023 роки будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів:

1.        ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.

2.        ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.

3.        ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації: агропромисловий комплекс та ІТ-сектор.

« повернутися до списку новин