Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Працювала бюджетна комісія

Переглядів: 410

25 квітня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та комунальної власності, яку провів її голова Ярослав Скус. На порядку денному засідання розглянуто десять питань.

Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк, який вніс роз’яснення чим саме викликані зміни до бюджету району. Членами комісії було запропоновано та підтримано пропозицію щодо виділення коштів у сумі 300 тис. грн. для фінансування комунального закладу «Редакція радіомовлення «Голос громади».

Депутати підтримали зміни до районної комплексної програми „Турбота” на 2014-2020 роки,  районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2022 роки та  внесення змін до  Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг  загального користування місцевого значення по Уманському району на 2018 рік.

Комісія рекомендувала до розгляду на сесії районної ради рішення  «Про районну Програму  «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області » на 2018 рік».

« повернутися до списку новин