Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Черкащина – в п’ятірці кращих регіонів за результатами отриманої минулоріч аграріями державної підтримки

Переглядів: 277

За результатами реалізації державних програм підтримки аграріїв, Черкаська область – в п’ятірці кращих за кількістю наданої фінансової підтримки фермерам. Про це повідомили в ході проведеної селекторної наради з керівниками профільних департаментів та представником Українського держаного фонду підтримки фермерських господарств, інформує управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Так, минулого року держпідтримкою скористалося близько 300 фермерських господарств Черкащини. Усі основні напрями такої допомоги на 2019 рік збережені. Наразі опрацьовують нормативні документи, які регламентують порядки використання коштів.

      При прийнятті відповідної нормативної бази буде проведена широка роз’яснювальна робота щодо отримання державної допомоги суб’єктами господарювання у 2019 році.

Довідково:  Законом України від 23.11.2018 р №2629-VIII “Про Державний бюджет України на 2019 рік” Міністерству аграрної політики та продовольства України, як головному розпоряднику бюджетних коштів за програмами підтримки розвитку підприємств агропромислового комплексу, за рахунок коштів загального фонду передбачено 5909,1 млн грн, зокрема за наступними бюджетними програмами:

  • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів – 127,2 млн грн.
  • Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств – 800 млн грн.
  • Державна підтримка розвитку, закладення молодих садів, виноградників та ягідників та догляд за ними – 400 млн грн.
  • Надання кредитів фермерським господарствам – 200 млн грн.
  • Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва) – 3500 млн грн.
  • Фінансова підтримка сільгоспвиробників (часткова компенсація сільськогосподарської техніки) – 881,9 млн грн.

« повернутися до списку новин