Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

У с. Дубова відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 180

Сьогодні вся Україна згадує події, які змінили хід історії.

Шість років тому,  на Майдані розпочався масовий мирний протест щодо підтримки підписання угоди з Євросоюзом. Втім, невдовзі він переріс у криваві події. Тепер ця важлива дата вважається початком Революції Гідності.

Революція Гідності стала доленосною подією, коли українці продемонстрували свою згуртованість, патріотизм, величезне прагнення до свободи та кардинальних змін у суспільстві! 

 З нагоди визначного для нашої держави свята Дня Гідності та Свободи, яке було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, заступник голови районної ради Петро Бабкін, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький сьогодні, 21 листопада 2019 року, вшанували пам’ять загиблих патріотів України, поклавши живі квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, що в с. Дубова. Пам’ять новітніх героїв ушанували представники депутатського корпусу районної ради, очільники територіальних громад Уманщини, працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівська молодь, громадськість району.

Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, хто виборював нашу свободу, захищав рідну українську землю, відстоював незалежність нашої Вітчизни, хто навіки лишився в Небесній Сотні, хто загинув, захищаючи цілісність і державний суверенітет України.

 

« повернутися до списку новин