A A A K K K
для людей із порушенням зору
Уманська районна рада
Черкаська область

Відбувся фінальний тур Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд

Дата: 30.09.2019 16:46
Кількість переглядів: 432

28 вересня у спортивній залі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка відбувся фінальний тур Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд 2019 року. На заході були присутні заступник голови районної ради Петро Андрійович Бабкін, начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Борисович Бондар та сільський голова села Родниківка Руслан Анатолійович Яремчук.

За підсумками змагань перше місце виборола команда с. Іванівка. Друге місце у турнірній таблиці здобули гравці с. Родниківка.  Третє місце посіла команда  села Собківка. Переможцю було  вручено кубок чемпіона, гравців нагородили грамотами й цінними подарунками. А голова Родниківської сільської ради Руслан Яремчук вручив гравцям солодкі подарунки.