Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

15-річний житель Уманщини після важкої ДТП потребує допомоги на реабілітацію!!!

Переглядів: 1956

15-річний Владислав Варченко з с. Ятранівка потребує негайної допомоги!!!

Внаслідок важкої ДТП, що сталася 10 листопада 2018 року, Владислав отримав перелом шийного відділу хребта з забоєм спинного мозку. В Черкаській обласній дитячій лікарні йому провели оперативне втручання по встановленню титанового імпланту в шийний відділ хребта. Юнак два тижні перебував у реанімаційному відділені лікарні, не відчуваючи нижньої частини тіла! На допомогу Владиславу відгукнулися спеціалісти з «Науково практичного центру нейрореабілітації «НОДУС». Але для мами, яка сама виховує сина та працює медсестрою в дитсадку, оплатити дороговартісне лікування не під силу! Завдяки спільним зусиллям та допомозі небайдужих людей було зібрано 195 тис. грн. (це вартість реабілітації першого місяця) та переведено Владислава в «НОДУС». Але одного місяця замало!

Наразі юнак проходить реабілітацію в реабілітаційному центрі "Модричі" Львівщина, де вартість лікування коштує 120 тис. грн. на місяць.

Владислав пообіцяв боротися за своє здоров’я, і на сьогоднішній день він це робить!!! Тож допоможемо Владиславу Варченку звестися на ноги та жити повноцінним життям!!!

Реквізити для допомоги: 4149439005076876 (мама  Варченко Наталія Володимирівна).

 

 

 

« повернутися до списку новин