Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина»

Переглядів: 302

14 травня у Києві відбулась всеукраїнська фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина», що відбувалася в рамках Проекту ПУЛЬС.

 Майстерня проводиться для представників районних рад, членів Української асоціації районних та обласниих рад.

 У заході взяла участь голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.

 Розглядалися питання, що стосувалися медичної реформи та безпосередньо її реалізації субрегіональним рівнем місцевого самоврядування, механізми залучення та використання бюджетної державної підтримки, а також її розподіл між учасниками. Велика увага фахової майстерні акцентувалась на роз’яснені нормативно-правових актів, що наразі регулюють відносини у цій сфері.

 На запитання учасників, крім модераторів, давали відповіді високопосадовці державних органів влади та представник експертного середовища, зокрема В’ячеслав Негода, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Юрій Ганущак, експерт Асоціації, Директор інституту розвитку території та інші.

 Фахова майстерня організована Українською асоціаціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

 

« повернутися до списку новин