Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради Оксана Супрунець взяла участь у сходах села Рогова

Переглядів: 574

Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у сходах селян, що відбулися 22 січня в сільському клубі села Рогова.

Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких звіт сільського голови за 2018 рік, стан медичного обслуговування сільської громади, перед громадою виступили зі звітами й керівники місцевих установ.

Першим перед односельцями виступила сільський голова Людмила Литвинюк. Вона прозвітувала про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання сільських програм про соціально-економічний розвиток населеного пункту. Сільський голова охарактеризувала роботу соціальної сфери села та поділилася планами, що будуть реалізовуватись у поточному році й у перспективі.

Під час зборів жителями територіальної громади порушувалось питання капітального ремонту дороги в напрямку населеного пункту, а також проведення швидкісного інтернету.

Присутня на сходах громадян голова районної ради ознайомила присутніх із здобутками району за останній рік.

Голова районної ради Оксана Супрунець відповіла на ряд запитань, що задали жителі села та подякувала громаді за активність і бажання змінити життя село на краще, а депутатському корпусу сільської ради побажала активніше брати участь в житті села.

За результатами розгляду усіх вищезазначених питань прийняті відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади.

« повернутися до списку новин