Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відбулася всеукраїнська конференція з питань управління системою охорони здоров’я

Переглядів: 123

3 жовтня 2019 року голова Уманської районної ради Оксана Супрунець взяла участь у конференції «Ефективне управління системою охорони здоров’я в умовах трансформації та децентралізації», що відбулася в м. Київ.

Мета заходу: розглянути ключові етапи та завдання, які стоять перед медичними закладами, їх власниками та органами виконавчої влади в умовах трансформації системи охорони здоров’я на етапі переходу до нової моделі фінансування  з метою поступового створення ефективної мережі медичних закладів регіону на основі ЕКОсистемиеНеаlth.

Учасниками конференції були: керівники, економісти та статисти медичних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги; керівники регіональних ДОЗ, власники медичних закладів, представники обласних (міських, районних) рад, ОТГ, органів виконавчої влади; національні та міжнародні експерти в галузі системи охорони здоровя та її трансформації в Україні.

Зазначений захід організований в рамках Програми Асоціації «ЕКО здоровя України» «Впровадження регіональних систем ефективного управління мережами медичних закладів в умовах децентралізації на основі цілісно-орієнтованого підходу до медичного догляду».

« повернутися до списку новин