Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Дітей Уманщини привітали з Днем Святого Миколая

Переглядів: 322

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкращих і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.

19 грудня у Родниківському сільському будинку культури відбулося загальнорайонне дитяче свято.

Зі словами вітань та щирими побажаннями до учасників свята звернулися заступник  голови районної ради Петро Бабкін  та керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Сиротюк.

Звертаючись до дітей заступник голови районної ради відзначив, що День Святого Миколая – це свято яке чекають не лише діти, а й дорослі. Побажав всім у ці святкові дні миру, світла та добра. Нехай же Добрий Покровитель цілий рік здійснює ваші найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи, задуми і бажання.

 Незабутні враження та святкову атмосферу подарували маленьким глядачам юні таланти. Завітав на свято і сам Миколай Чудотворець, він вручив дітям солодкі подарунки. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок.

« повернутися до списку новин