Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради відвідала села Іванівка та Краснопілка

Переглядів: 78

Голова районної ради Оксана Супрунець 30 березня 2020 року побувала в селах Іванівка та Краснопілка, де ознайомилась із станом забезпечення життєдіяльності сільських закладів та установ в період надзвичайної ситуації в Україні.

Зокрема, в селі Іванівка Оксана Анатоліївна разом із сільським головою Григорієм Рудим відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини і поспілкувалась з працівниками закладу на предмет забезпеченості ліками й медичними засобами та дотримання людьми умов карантину.

Також голова районної ради відвідала місцеву школу, де при зустрічі з директором освітнього закладу Олегом Оверчуком поцікавилась станом організації дистанційного навчання учнів.

Оксана Супрунець з позитивного боку відзначила роботу Іванівського сільського голови, відзначивши, що вже зараз у центральній частині села виконано роботи з благоустрою, відремонтовано дорогу від Родниківки до кладовища в с.Яроватка й виконано ряд інших робіт.

У селі Краснопілка Оксана Анатоліївна побувала у фельдшерсько-акушерському пункті, місцевих закладах торгівлі, ознайомилась із станом благоустрою сільських територій та ремонтних дорожніх робіт за кошти сільського бюджету, які на вул.Вишнева вже завершені.

Спілкуючись із сільським головою Петром Семенюком, секретарем Краснопільської сільської ради Ольгою Багмут, голова районної ради наголосила на їх всебічному сприянні у вирішенні проблем жителів села.

« повернутися до списку новин