Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині навчали написанню бізнес-планів по розвитку зеленого туризму

Переглядів: 765

21 вересня 2018 року Уманська районна рада спільно з Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини провела тренінг з написання бізнес-планів.

Участь в тренінгу взяли: керуюча справами районної ради Наталія Короп, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Тетяна Солом’яна, сільські, селищні голови, представники місцевого бізнесу, громадськості, власники агросадиб, майстри народних ремесел та всі зацікавлені мешканці сіл Уманського району та міста Умань.

Розпочала семінар головний спеціаліст районної ради Наталія Гейко, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що розвиток сільського зеленого туризму стимулює мале підприємництво, оздоровлює економіку сільських територій та має досить значні перспективи для розвитку як внутрішнього так і міжнародного туризму.

Детально про основні етапи й розділи підготовки бізнес-плану і реалізації проектів присутніх ознайомила директор НН Інституту економіки та бізнес-освіти, професор Ольга Чирва.

З основними методиками складання успішних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, доцент Світлана Подзігун.

Даний тренінг надасть можливість розвивати та розширювати бізнес діючим підприємцям та допоможе виробити бізнес-ідею людям, які планують займатися підприємницькою діяльністю в сільській місцевості.

 

« повернутися до списку новин