Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Оксана Супрунець взяла участь у засіданні міжвідомчої комісії РДА

Переглядів: 322

Сьогодні, 25 червня 2019 року, голова районної ради Оксана Супрунець взяла участь у засіданні міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.  

Комісія відбулась під керівництвом голови районної держадміністрації Євгенія Данченка.

Одним із основних завдань комісії є співпраця із представниками бізнесу щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам та своєчасної її виплати на рівні не менше законодавчо визначеної мінімальної заробітної плати, а також запобігання проявам «тіньової» зайнятості. Тому від сум нарахованої заробітної плати залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування районного бюджету. Даний податок на 99 відсотків формує фінансовий ресурс районного бюджету, з якого фінансуються бюджетні установи, районні програми та надається субвенція сільським бюджетам на фінансування дошкільних закладів і закладів культури.

На міжвідомчу комісію були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств та інші суб’єкти господарювання, які порушують вимоги чинного законодавства України про працю. 

« повернутися до списку новин