Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

З турботою про безпечне харчування дітей Уманщини

Переглядів: 180

19 лютого  2020 року відбулося спільне засідання представників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Держпродспоживслужби,  а також Паланської, Дмитрушківської та Ладижинської ОТГ за участі голови районної ради Оксани Супрунець та голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк.

Під час засідання обговорено питання про запровадження безпечного якісного харчування в закладах загальної середньої освіти та дошкільних закладах.

Зокрема, у своєму виступі Лариса Качанова, начальник Уманського  міськрайонного управління  Головного управління  Держпродспоживслужби в Черкаській області, наголосила, що запровадження системи НАСРР забезпечить повноцінне, якісне та збалансоване харчування дітей в школах, дошкільних закладах, дасть можливість постачати безпечні та якісні продукти харчування та сировини.  

Зі свого боку, начальник відділу освіти, молоді та спорту Борис Бондар відзначив, що впровадження програми НАСРР буде здійснюватися шляхом посилення співпраці між працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Держпродспоживслужби щодо здійснення  цілеспрямованого контролю безпечності та якості сировини, а також продуктів харчування, які використовуються для харчування дітей.

Керівники закладів освіти на даний час розробили паспорти харчоблоків, наявне перспективне меню за збірником рецептур страв для харчування Є.Клопотенка. Сьогодні вирішується питання  щодо розробки перспективного плану поновлення кухонного приладдя в закладах освіти району.

За підсумками проведеного засідання, на черговій сесії районної ради буде розглянуто питання про внесення змін до районної програми «Про організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій на 2020 рік».

 

« повернутися до списку новин