Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

29 серпня - День пам'яті захисників України

Переглядів: 311

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №621/2019 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі - дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

Ті трагічні події розгорталися на сході України саме на полях соняхів, які вже поспіли. Під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, став сонях.

Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами і селами, даючи нам можливість у цей час працювати, вчитися, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.

Пам'ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Голова Уманської районної ради               Оксана СУПРУНЕЦЬ

« повернутися до списку новин