Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відкриття сучасного офіс-сервісу в Уманському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Переглядів: 227

Сьогодні  27 вересня  заступник голови районної ради Бабкін Петро Андрійович був присутній на відкритті в приміщенні Уманського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану  сучасного офіс-сервісу, який працюватиме за європейськими стандартами обслуговування громадян. Перевага цього офісу має стати також і комфортність. Електронні черги, зручні місця для очікування, в перспективі куточки для дітей - все це ті дрібниці, які слугуватимуть на користь відвідувачам. Окрім цього, до кожного відвідувача буде індивідуальний підхід, кожен зможе отримати консультацію.

Серед усього багатоманіття адміністративних послуг, які надає держава, одними з найбільш затребуваних серед населення є послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Мільйони громадян, наприклад, отримують свідоцтва про народження своїх дітей, реєструють шлюб, засвідчують дійсність документів тощо. Відтак для того, аби найпопулярніші послуги надавалися в найоптимальніший для населення спосіб, Мінюст ініціював відкриття мережі сучасних офісів Open Space-сервісів.

Петро Андрійович побажав колективу ДРАЦСу успіхів, натхненої праці в новостворених умовах на благо наших громадян.

« повернутися до списку новин