Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики

Переглядів: 387

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, яку провів її голова Володимир Мальченко.

Участь у роботі комісії взяв голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, який прозвітувався про виконання Програми економічного і соціального розвитку Уманського району та делегованих районною радою повноважень.

Також на засіданні комісії було розглянуто питання Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Уманському району на 2018 рік.

Ще одним важливим питанням, яке цього дня обговорювалося комісією було звернення депутатів Уманської районної ради до Черкаської обласної Державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі.

« повернутися до списку новин