Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині відзначили День вишиванки

Переглядів: 385

Щороку, у третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. По всьому світі українці долучаються до святкування. Тисячі людей у цей день одягаються у народний стрій, як символ єдності українців, незалежно від мови, віри та політичних поглядів.

Одягли 17 травня національний одяг і на Уманщині. Активно підтримали акцію учні загальноосвітніх закладів, прийшовши цього дня у вишиваних сорочках. На шкільному подвір’ї Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка була організована святкова програма та провели танцювальний флешмоб. Завітали на свято представники влади району: голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, працівники районної ради та райдержадміністрації.

З привітанням до присутніх звернулася голова районної ради. Зокрема, Оксана Анатоліївна відзначила, що у цей день всі українці відчувають особливу єдність, адже саме вишита сорочка є тією матеріальною та духовною спадщиною нашого народу, що об’єднує, національним символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу нашої нації, надії та любові.

Наприкінці заходу усі присутні згуртувалися для загальної фотографії на згадку про цей день, а також приєдналися до загального флешмобу.

« повернутися до списку новин