Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині відзначили День працівника соціальної сфери

Переглядів: 488

Щороку в першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються в життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, надається вчасна допомога найбільш вразливим категоріям населення.

                                                  

 В урочистостях взяли участь представники установ та організацій, які опікуються проблемами та потребами пенсіонерів, ветеранів, безробітних, людей з особливими потребами, учасниками АТО.

Зі святом представників соціальної сфери вітали голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

Звертаючись до присутніх голова районної ради відзначила, що питання соціального захисту населення завжди було пріоритетним у діяльності влади. І наше спільне завдання докласти максимум зусиль, щоб ситуація в цій сфері постійно змінювалася на краще. Особливі слова вітань Оксана Анатоліївна висловила на адресу ветеранів за самовіддане служіння обраній справі.

Кращих працівників соціальної сфери Уманщини було відзначено почесними грамотами Уманської районної ради.

 

« повернутися до списку новин