Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Привітання голови районної ради Оксани Супрунець з нагоди Дня медичного працівника

Переглядів: 337

Шановні працівники галузі охорони здоров’я Уманщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника, яке щорічно відзначається в Україні у третю неділю червня. Вклоняюсь вам за професіоналізм, людяність і доброту. Ваша праця - це дивовижне поєднання мудрості, знань і мистецтва.

Усім депутатським корпусом Уманської районної ради висловлюємо найтепліші слова вдячності вам, як представникам найгуманнішої у світі професії, за те, що ви, не шкодуючи зусиль і часу берете на себе тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини, – її життя.

Нині у вашого свята особливе забарвлення. Бо нині медики на передовій - і на фронті, і в мирному житті. Разом із медиками всієї України та світу, у двобої зі страшною коронавірусною хворобою ви боретесь за життя людей. Сьогодні найважливіша перемога - це перемога життя над смертю. Тож нехай Всевишній благословить вас здоров’ям, щасливою долею, дарує силу й терпіння у здійсненні вашої місії, наповнить серця кожного з вас щедрістю, любов’ю та задоволенням від виконаної роботи.

Миру і злагоди вам, добробуту і родинного затишку, успіхів і нескореного життєвого оптимізму!

Зі святом!

Голова Уманської районної ради                                   Оксана Супрунець

« повернутися до списку новин