Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

«Відчайдушні вчителі»: на Уманщині визначили найкреативнішого педагога

Переглядів: 513

21 лютого голова  Уманської районної ради Оксана Супрунець взяла участь у підведенні підсумків конкурсу під назвою «Відчайдушні вчителі». За перемогу в ньому змагалися 11 педагогів зі шкіл міста Умань та Уманського району. Головним призом конкурсу була освітня подорож до Естонії.

Конкурс проходив у кілька етапів та складався з інтегрованих занять та практичних завдань. Вчителям потрібно було показати власні педагогічні родзинки. Також оцінювалася креативність та творчість учасників. Крім того, було враховано вміння вчителів працювати в команді.

Перемогу у конкурсі здобула вчителька з Собківської школи Владислава Швець. Саме вона матиме змогу здійснити освітню подорож до Естонії.

За словами організаторів конкурсу, усі учасники є переможницями, адже вони обрали для себе таку непросту професію ? вчитель.

«Вони щодня перемагають обставини, небажання оточуючих змінюватись, ситуацію в країні, навіть погоду, аби показати своїм учням дорогу у майбутнє. Тому вони, беззаперечно, - переможниці», - зазначили організатори.

« повернутися до списку новин