Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

В Уманському районі пройшла перевірка готовності навчальних закладів до нового навчального року

Переглядів: 392

З 14 по 16 серпня 2018 року була проведена перевірка шкіл та дошкільних навчальних закладів щодо готовності до нового навчального року. Комісія складалася з представників районної державної адміністрації, відділу освіти участь у перевірці взяли заступник голови районної ради Петро Бабкін та керуюча справами районної ради Наталія Короп.

Комісія відвідала усі навчальні заклади Уманського району, де перевірці підлягали стан територій, санітарний стан будівель та приміщень, якість проведеного ремонту, готовність до занять навчальних кабінетів, класів, груп, спортивних зал та майданчиків. Першочергова увага приділялася готовності навчальних закладів до зими, стану опалювальних систем, а також питанням охорони життєдіяльності та праці.

В усіх навчальних закладах Уманщини до нового навчального року проведені поточні ремонти за рахунок бюджетних та залучених коштів.

Членами комісії підведено підсумки перевірки, підписано акти та висновки щодо готовності навчальних закладів до нового навчального року.

« повернутися до списку новин