Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради Оксана Супрунець нагороджена почесною грамотою управління ДСНС у Черкаській області

Переглядів: 297

4 липня 2019 року в с.Берестівець під час урочистого введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець передав голові районної ради Оксані Супрунець почесну грамоту обласного управління ДСНС.  

4 липня 2019 року в с.Берестівець відбулось урочисте введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони, який став 8-им в Уманському районі.  На захід завітав заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець.

Звертаючись до присутніх, він наголосив: «Створення місцевої пожежної команди у цьому населеному пункті є важливим кроком для забезпечення безпеки мешканців цього та найближчих населених пунктів, зменшення матеріальних збитків у випадку виникнення пожеж. У нас є стратегічний план, як максимально ефективно забезпечити надійний захист усього району, і відкриття чергової місцевої команди, це ще один важливий крок на шляху до його реалізації».

Вітаючи вогнеборців з початком нелегкої та вкрай важливої для громади роботи, Олександр Іванович побажав їм впевненості при виконанні службових обов‘язків та задоволення від важливої справи, яка відтепер пов‘язана з їхньою долею.

Також Олександр Горобець передав почесні грамоти Черкаського обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій за активне сприяння та розвиток пожежно-рятувальний служби, вагомий внесок та плідну співпрацю у сфері цивільного захисту Уманського району голові районної ради Оксані Супрунець та голові райдержадміністрації Євгенію Данченку, а також директору ТОВ «Берестівець» Василю Чекаленку.

 

 

 

« повернутися до списку новин