A A A K K K
для людей із порушенням зору
Уманська районна рада
Черкаська область

Депутати обласної ради під час сесії ухвалили низку важливих програм

Дата: 16.03.2020 14:59
Кількість переглядів: 345

Під час другого пленарного засідання обласної ради 12 березня, яке вів її голова Анатолій Підгорний, серед низки інших питань депутати ухвалили декілька важливих для жителів Черкащини  програм.

Однією з актуальних є програма підтримки системи громадського здоров’я на 2020-2022 роки.

Метою програми є побудова єдиної консолідованої системи громадського здоров’я шляхом об’єднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування і суспільства.

Виконання заходів Програми дасть змогу забезпечити сталий розвиток системи громадського здоров’я в Черкаській області, зокрема:

 • впровадження програм і проектів у сфері громадського здоров’я;
 • розвитку медичної галузі;
 • збільшення середньої тривалості життя людини;
 • зниження рівня загальної захворюваності, інвалідності та смертності населення;
 • зниження рівня передчасної смертності від серцево-судинних захворювань, раку, діабету та хронічних респіраторних захворювань;
 • зниження рівня захворюваності і смертності від туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДУ та інших соціально небезпечних захворювань;
 • зниження рівня зловживання алкоголем, неналежної фізичної активності, споживання населенням тютюнових виробів, надмірної кількості солі та цукру тощо;
 • зниження рівня захворюваності на ожиріння та діабет.

Важливо відзначити також обласну цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина».

Реалізація її заходів передбачає забезпечення зв’язку та отримання інформації від усіх елементів систем із наданням доступу правоохоронним органам.

До системи включено:

 • відеоспостереження за громадськими місцями;
 • встановлення пристроїв із додатковими функціональними можливостями (датчики сповіщення, системи розпізнавання обличь та автомобільних номерних знаків, кнопки виклику поліції, системи зв’язку із диспетчером у ліфтах тощо);
 • відеоспостереження за дорожнім рухом;
 • система оповіщення населення в разі виникнення загрози.

З метою актуалізації та використання інтегрованих даних про господарський, містобудівний розвиток території області та окремих адміністративно-територіальних одиниць ухвалено «Створення містобудівного кадастру Черкаської області на 2020-2021 роки».

Мета цієї програми – створення та розгортання Автоматизованої геоінформаційної системи Служби містобудівного кадастру області з урахуванням підсистем міст обласного значення і районів.

Повноцінне функціонування містобудівного кадастру та геопорталу дасть можливість забезпечити органи управління, проектні установи, зацікавлені організації актуальною геопросторовою інформацією про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, зміни їх характеристик, функціонального використання, результатів економічної оцінки, метричні дані тощо.

Споживачі отримають широке коло геоінформаційних сервісів і послуг, можливість отримання інформації у текстовому і графічному вигляді на паперових та електронних носіях, а також шляхом регламентованого доступу через мережу Інтернет.

За результатами виконання Програми будуть визначені принципові рішення щодо планування, забудови та іншого використання територій області

З особливою увагою депутати поставилися до розгляду і ухвалення Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2020 рік.

Цьогоріч програма спрямована на розвиток інфраструктури ОТГ, підвищення ефективності мережі надання послуг. Серед пріоритетних напрямків програми є: «Конкурентоспроможна економіка», в межах якої запланована підтримка малого та середнього бізнесу, сільгоспвиробників, розвиток транспортної інфраструктури тощо.

Ще один напрямок програми - «Ефективність публічного управління», його мета - забезпечити перехід з однієї системи управління до іншої, підвищення спроможності ОТГ, налагодження роботи їхніх керівних органів.

Третій пріоритетний напрямок Програми – «Якість життя». Ним передбачений розвиток інфраструктури закладів освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту тощо.

Джерело: офіційний сайт Черкаської обласної ради


 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь