Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

ОКСАНА СУПРУНЕЦЬ ОГЛЯНУЛА НАСЛІДКИ НЕГОДИ В РАЙОНІ

Переглядів: 288

15 травня голова районної ради Оксана Супрунець здійснила виїзд у села Сушківка, Заячківка та Степківка, щоб особисто оглянути наслідки буревію та градобою.

Утворення грозових дощів з градом та буревіями передбачити практично неможливо, оскільки стихія, як правило, носить локальний характер і по фронту займає вузьку смугу. Внаслідок таких природних стихій, що пронеслись 14 травня по певній території нашого району, є незначні руйнування покрівель житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, частково знищено посіви кукурудзи, соняшника , картоплі, огородини та інших с/г культур. Злива  та сильні пориви шквального вітру  спричинили падіння  дерев та гілля на лінії електропередач через, що відбулися аварійні відключення та було знеструмлено 12 населених пунктів. На ранок 15.05.2020 залишались відключеними 7 населених пунктів.

Оксана Супрунець оглянула найбільш постраждалі дворогосподарства, поспілкувалась з жителями сіл та працівниками соціальної сфери щодо надання практичної допомоги з питань відшкодування завданих збитків. Особлива увага приділяється людям похилого віку та малозабезпеченим громадянам. Деякі мешканці села розпочали відновлювати покрівлі своїх осель власними силами.

За результатами поїздки прийнято ряд рішень та надані відповідні доручення щодо оперативної ліквідації надзвичайної ситуації та відновлення безпечних і установлених умов життєдіяльності населення Уманського району.

« повернутися до списку новин