Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Ветеранів Другої світової війни та матерів загиблих учасників АТО відвідали представники районної влади

Переглядів: 282

 Цими днями з нагоди 75 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови районної ради Петро Бабкін, голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк, голова районної організації ветеранів війни та праці Анатолій Дем’янчук, інші представники районної влади відвідали усіх ветеранів Другої світової війни, які проживають на Уманщині.

Їм висловили щиру подяку за наближення перемоги, за мужність і силу духу, побажали доброго здоров'я і ще довгих років життя. Окрім того, учасникам Другої світової війни вручили цінні подарунки і передали знаки народної пошани «За бойові заслуги» з нагоди ювілею перемоги.

На жаль, кожного року стає все менше учасників найстрашнішої війни XX століття, але ми пам’ятаємо їх подвиг! Цінуємо живих та свято шануємо пам'ять загиблих!
Також з нагоди Дня перемоги і Дня матері, який відзначається у другу неділю травня, були відвідані матері  Героїв, які захищали Україну в сучасній війні, - загиблих учасників Антитерористичної операції,  Героя Небесної Сотні. Їх привітали зі святами, вручили цінні подарунки, висловили підтримку.

 

« повернутися до списку новин